ویژگی های باغ تالار مناسب

اینکه چه تالار و باغ تالاری برای برگزاری جشن عروسی مناسب است یکی از مهم ترین مسائلی است که هر زوج جوانی قبل از اینکه بخواهند لیست میهمانان خود را برای دعوت به بهترین شب زندگیشان تهیه کنند به آن فکر می کنند.

انتخاب بهترین و مناسب ترین باغ تالار برای جشن عروسی ویژگی هایی باید دارا باشد که در این مقاله به آن ها پرداخته ایم.

با ما تا انتهای مقاله امروز همراه باشید تا شما را با برخی از مهم ترین ویژگی های باغ تالار مناسب آشنا کنیم.

ویژگی های باغ تالار مناسب

·         موقعیت جغرافیایی و مکان باغ تالار مهم است

·         ظرفیت باغ تالار را فراموش نکنید

·         باغ تالار پارکینگ داشته باشد یا نداشته باشد

·         جنس میز و صندلی ها و روکش ها چی باشه

·         میز شام عروس و داماد چه شکلی باشد

·         تست غدای باغ تالار را به خاطر داشته باشید

·         نورپردازی باغ تالار چقدر اهمیت دارد

ویژگی مهم باغ تالار مناسب

موقعیت جغرافیایی و مکان باغ  تالار مهم است

اولین ویژگی باغ تالار مناسب که از اهمیت بسیار زیادی هم برخوردار می باشد موقعیت جغرافیایی باغ تالار است. زیرا باید فکر میهمان های خودتان را هم بکنید که چگونه می خواهند در آن شب به یادماندنی شما را همراهی کنند. اگر باغ تالار انتخابی شما خارج از شهر باشد باید دسترسی آن برای میهمان ها آسان باشد و به راحتی بتوانند تشریف بیاورند.

علاوه بر میهمان ها شما خودتان هم در آن روز قبل از آمدن به باغ کلی کار دارید که باید انجام دهید. مثلا باید باغ تالاری که انتخاب می کنید  با آرایشگاه عروس فاصله  مناسبی داشته باشد و درمنطقه پر ترافیک نباشد.

ظرفیت باغ تالار را فراموش نکنید

نکته مهم دیگر بعد از موقعیت جغرافیایی گنجایش و ظرفیتی است که باغ تالار می پذیرد. درست است که باغ تالارهای عروسی از فضای زیادی برخوردار می باشند اما باغ ها هم مانند تالارها ظرفیتی را قبول می کنند که شما باید این مسئله را درنظر داشته باشید.

شما باید بدانید که میهمان های دعوتی شما چند نفر هستند  و باغ تالاری که می خواهید رزرو کنید پذیرای آن تعداد میهمان مسی باشد یا خیر؟!

اگر تعداد میهمان های شما کم است یک باغ تالار کوچک کافی است. اما اگر میهمان های شما زیاد هستند باید به دنبال باغ تالار بزرگتر باشید.

انتخاب میز و صندلی با کیفیت

باغ تالار پارکینگ داشته باشد یا نداشته باشد

شاید برای شما هم این مسئله پیش آمده است زماینکه می خواهید خانه یا ملکی را اجاره کنید و یا بخرید از وضعیت پارکینگ آن مطلع شوید. اینکه آیا اون ملک و یا خانه پارکینگ دارد یا خیر؟! داشتن پارکینگ می تواند روی تصمیم گیری شما تاثیر بگذارد.

داشتن پارکینگ هم یکی از ویژگی های باغ تالار مناسب می باشد. این مسئله پارکینگ بسیار مهم می باشد و از اهمیت زیادی برای میهمان های شما برخوردار است. طبیعتا میهمان های شما دوست ندارند با لباس های مجلسی خود به دنبال جای پارک برای ماشین بگردند و کاملا هم حق دارند.

شما باید باغ تالاری را انتخاب کنید که دارای پارکینگ باشد و یا در صورت نداشتن پارکینگ محوطه آزاد زیادی داشته باشد تا میهمان های شما بتوانند ماشین خود را با خیال راحت پارک کنند و به مراسم شما بیایند.

جنس میز و صندلی ها و روکش ها چی باشه

نوع و جنس صندلی های تالار مهم است. فراموش نکنید که میهمان های شما قرار است مدت زمان طولانی را روی آن ها بنشینند. بنابراین باید صندلی ها جنس مناسب و با کیفیتی داشته باشند. در ضمن روکش های صندلی ها نیز باید زیبا و به روز باشند. زیرا هم به جلوه سالن می افزایند هم اینکه رضایت شما را جلب خواهند کرد.

دیزاین میز شام عروس و داماد

میز شام عروس و داماد چه شکلی باشد

داشتن میز شام مخصوص دو نفره برای عروس و داماد شاید کمی به هزینه باغ تالاری که برای شب عروسی خود انتخاب کرده اید بیافزاید ولی ارزشش را دارد.

میز مخصوص عروس و داماد باید به بهترین شکل گل آرایی و تزئین شود تا شام آن شب به هر دو نفر بچسبد.

تست غدای باغ تالار را به خاطر داشته باشید

نکته مهم دیگر درباره ویژگی های باغ تالار مناسب، غذای آن باغ تالار می باشد. بنابراین حتما قبل از بستن قرار داد غذای باغ تالار انتخابی خود را تست کنید. تا از کیفیت آن ها مطمئن شوید. دقت داشته باشید که غذاهای باغ تالار باید از مواد اولیه تازه استفاده شوند.

در ضمن نحوه ی پوشش پرسنل تالار، نوع برخورد کارمندان، نوع سرویس دهی، مهارت کارکنان، کیفیت ظروف پذیرایی و نوع چینش میزهای پذیرایی و میزهای شام را حتما چک کنید.

نورپردازی باغ تالار چقدر اهمیت دارد

اگر محوطه باغ تالار از نور کافی برخوردار نباشد شک نداشته باشید که عکس و فیلم جذابی از بهترین شب زندگی خود نخواهید داشت.

شما می توانید از نورپردازی های اضافی همچون روشنایی هوشمند یا گوبو با اجازه مسئول باغ تالار در محوطه یا سالن باغ تالار استفاده کنید


نظرات
نظری ثبت نشده است
ارسال نظر جدید